Prointer-logo

PROINTER

CAREER

PROINTER

Sales manager

Tvoja zaduženja?

  • Analiza, planiranje, organizovanje i provođenje prodajnih aktivnosti;
  • Uspostavljanje i održavanje poslovnih odnosa sa klijentima;
  • Kreiranje prezentacija i prezentovanje usluga i proizvoda kompanije prema zahtjevima klijenata;
  • Razvoj IT projekata u cilju zadovoljenja poslovnih potreba kupaca;
  • Briga da se IT inicijative provode u skladu sa predviđenim rokovima i budžetima;
  • Koordinacija rada u saradnji sa tehničkim sektorima;
  • Praćenje i koordinacija aktivnosti neophodnih za realizaciju ugovorenih projekata;
  • Pripremanje planova prodaje;
  • Učešće u kreiranju prodajne strategije;
  • Planiranje prihoda po proizvodnim i uslužnim programima, kao i planiranje potrebnih resursa, u skladu sa poslovnim ciljevima i prodajnim inicijativama;
  • Praćenje razvoja tržišta;
  • Planiranje širenja prodajnog asortimana;
  • Praćenje i realizovanje naplate od kupaca;
  • Izvještavanje prema nadležnim sektorima kompanije.

Šta očekujemo?

  • Visoka stručna sprema – Ekonomski fakultet ili srodna zanimanja;
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva u IT oblasti na istim ili sličnim poslovima;
  • Iskustvo u upravljanju odnosima sa kupcima;
  • Odlične komunikacijske i pregovaračke sposobnosti;
  • Odgovornost i organizovanost u radu;
  • Održavanje dobrih poslovnih odnosa;
  • Pouzdana i analitična osoba, spremna na rad u dinamičnom okruženju;
  • Spremnost na saradnju, pomoć i podršku drugim kolegama;
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Šta nudimo:

  • Priliku za rad na najatraktivnijim domaćim i međunarodnim projektima;
  • Stimulativne finansijske uslove;
  • Mogućnost za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju;
  • Priliku za sudjelovanje na stručnim edukacijama i konferencijama;
  • Dobru timsku atmosferu.

Ukoliko ste zainteresovani da započnete karijeru u našoj kompaniji i smatrate da ispunjavate potrebne zahtjeve, pošaljite svoj CV na mail adresu: posao@prointer.ba

Lokacija: Banja Luka

Broj izvršilaca: 1

Datum objave: 22.07.2022.

Trajanje oglasa: Do popune radnog mjesta

Smart-city Smart-city